Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

 

PRO PLAN ORIGINAL, kaķēniem (vista) 10kg, 0-1gadi, START, sākums

Art.: 591036
EAN: 7613036505307
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Iepakojumā: 1
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.08.2022
Ražotājs: PURINA
€ 62,73 ar PVN

Barība ir zinātniski izstrādāta kaķēniem, un tā satur visas uzturvielas, kas kaķēnam nepieciešamas, lai tas izaugtu par veselīgu kaķi. Barība piemērota jebkuram kaķēnam vecumā no 1 līdz 12 mēnešiem.  Ieteicama grūsnām un barojošām kaķenēm.

Barība ir īpaši sabalansēta, lai nodrošinātu visas kaķēnam pirmajā dzīves gadā nepieciešamās uzturvielas. Barībai ir augsts olbaltumvielu līmenis, kas veicina augšanu, un tā satur OPTISTART®, sastāvdaļu maisījumu ar jaunpienu – barības vielu no mātes pirmā piena, kas bagāta ar antivielām un veicina spēcīgu imūnsistēmu.
• Satur OPTISTART® spēcīgākām dabiskajām aizsargspējām
• Veicina spēcīgu kaulu veidošanos un muskuļu augšanu
• Sastāvā esošā DHA veicina veselīgu redzi un smadzeņu attīstību
• Piemērota sterilizētiem kaķēniem


SASTĀVDAĻAS: vistas gaļa (20%), dehidratētas mājlopu gaļas olbaltumvielas, rīsi, kviešu glutēna milti, dzīvnieku izcelsmes tauki, kukurūza, kukurūzas glutēna milti, zirņu proteīna pulveris, kukurūzas ciete, olu pulveris, minerāli, hidrolizāts, raugi, zivju eļļa, jaunpiens (0,1%).

 UZTURFIZIOLOĢISKĀS PIEDEVAS: SV/kg: A vit.: 36 000; D3 vit.: 1 200; E vit.: 670; mg/kg: C vit.: 140; dzelzs (II) sulfāta monohidrāts: (Fe: 87); bezūdens kalcija jodāts: (I: 2,2); vara sulfāta pentahidrāts: (Cu: 13); mangāna sulfāta monohidrāts: (Mn: 41); cinka sulfāta monohidrāts: (Zn: 130); nātrija selenīts: (Se: 0,12). Antioksidanti. 

BAROŠANAS IETEIKUMI: PRO PLAN KITTEN barību ieteicams sākt lietot 3–4 nedēļu vecumā. Barība jāsajauc ar ūdeni, lai atvieglotu ēšanu. Kad kaķēns sāk ēst vairāk, palielina barības daudzumu un samazina pievienotā ūdens daudzumu, līdz kaķēns var ēst barību sausā veidā. Pasniegt 2–3 maltītes dienā vai pēc vajadzības.
Grūsnām kaķenēm barības deva ir vismaz 90 g dienā, barojošām kaķenēm – vismaz 180 g dienā vai pēc vajadzības. Vienmēr jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim. Lai uzzinātu vairāk, vērsieties pie veterinārārsta vai apmeklējiet www.purina-proplan.com tīmekļa vietni angļu valodā. Ideāla ķermeņa stāvokļa sasniegšanai nepieciešamais barības daudzums ir atšķirīgs un saistīts ar dzīvnieka vecumu, aktivitātes līmeni, vidi un sterilizāciju/kastrāciju. Ja jūsu kaķēns ir sterilizēts/kastrēts, pielāgojiet barības daudzumu, lai uzturētu ideālo ķermeņa stāvokli.

Produkta specifikācija
Zīmols: PRO PLAN
Neto svars (g): 10000 g