Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

 

PRO PLAN STERILISED, sterilizētiem kaķiem (lasis) 10kg, 1-7gadi, RENAL, nieres

Art.: 591047
EAN: 7613033566523
Pieejamība: >10 vienības noliktavā
Iepakojumā: 1
Minimālais daudzums: 1
Minimālais preces derīguma termiņš: 31.01.2023
Ražotājs: PURINA
€ 62,73 ar PVN

Pilnvērtīga sausā barība, zinātniski iztrādāta pieaugušiem sterilizētiem kaķiem. Barība satur visas uzturvielas, kas nepieciešamas kaķa vitalitātei ikdienā un veselībai ilgtermiņā. Tā satur arī OPTIRENAL® – aizsardzību veicinošu uzturvielu kompleksu, kas palīdz uzturēt nieru veselību.

Barība ir īpaši sabalansēta, lai palīdzētu sterilizētiem kaķiem pieaugušā vecumā saglabāt vispārējo veselību. Olbaltumvielu, tauku un ogļhidrātu līmenis ir pielāgots tā, lai palīdzētu sterilizētiem kaķiem saglabāt ideālu ķermeņa svaru. Ir pierādīts, ka kraukšķīgās kroketes aizsargā zobus pret aplikuma un zobakmens veidošanos.

• Satur OPTIRENAL® veselīgām nierēm
• Veicina urīnceļu veselību sterilizētiem kaķiem
• Palīdz saglabāt veselīgu ķermeņa svaru
• Aizsargā zobus pret aplikuma un zobakmens veidošanos
• Pagatavota no augstas kvalitātes laša 

SASTĀVDAĻAS: lasis (20%), dehidratētas mājputnu gaļas olbaltumvielas, rīsi, kukurūzas glutēna milti, kukurūza, kviešu glutēna milti, kviešu šķiedras, celuloze, olu pulveris, minerāli, dzīvnieku izcelsmes tauki, hidrolizāts, raugi, zivju eļļa.

UZTURFIZIOLOĢISKĀS PIEDEVAS: SV/kg: A vit.: 32 000; D3 vit.: 1 000; E vit.: 670; mg/kg: C vit.: 140; dzelzs (II) sulfāta monohidrāts: (Fe: 76); bezūdens kalcija jodāts: (I: 1,9); vara sulfāta pentahidrāts: (Cu: 12); mangāna sulfāta monohidrāts: (Mn: 36); cinka sulfāta monohidrāts: (Zn: 120); nātrija selenīts: (Se: 0,11). Antioksidanti.

BAROŠANAS IETEIKUMI: barības daudzums, kas nepieciešams, lai uzturētu ideālu ķermeņa stāvokli, var atšķirties atkarībā no kaķa vecuma, aktivitātes līmeņa un apkārtējās vides. Sekojiet līdzi sava kaķa svaram un atbilstoši tam piemērojiet barības daudzumu. Vienmēr jābūt pieejamam tīram un svaigam dzeramajam ūdenim. Rūpējoties par sava kaķa veselību, regulāri sazinieties ar veterinārārstu.

Produkta specifikācija
Neto svars (g): 10 g
Zīmols: PRO PLAN, PRO PLAN