Personas, kas jaunākas par 18 gadiem, lūdzam pamest šo vietni.

 

PASŪTĪJUMA SAŅEMŠANA UN PIEGĀDE:

 • Jūs varat saņemt un apmaksāt pasūtītās preces mūsu veikalā, Dzirciema ielā 119b, Rīgā (skatīt karti), darba dienās no plkst. 12:00 – 18:00.

 

 • Ja izvēlēsieties pasūtījuma saņemšanai izmantot mūsu piegādi, pasūtīto preču kopsummai ir jābūt ne mazākai par EUR 15.00 (piecpadsmit eiro). Ja pasūtījuma summa ir mazāka, abpusēji vienojoties, preču piegāde var tikt veikta par augstāku piegādes maksu. Pasūtījumiem virs EUR 100.00 (viens simts eiro) ar PVN piegādi veiksim bez papildus samaksas; Preču piegāde tiek veikta tikai Latvijas Republikas robežās, darbadienās no plkst. 8:00 līdz 17:00;

 

 • Mūsu klientiem un partneriem, ar kuriem noslēgti sadarbības līgumi, bezmaksas piegādi nodrošināsim neatkarīgi no pasūtījuma summas.

SVARĪGI ATCERĒTIES:  Interneta veikals  nenodrošina piegādi precēm, kurām nepieciešams īpašs uzglabāšanas temperatūras režīms, kā arī mēs nepiegādājām preces no veikala sadaļas AKCIJA. Lūdzam ņemt vērā, ka šajā sadaļā ievietotajām precēm ir iespējami ierobežoti derīguma termiņi, novecojuši iepakojuma dizaini, vai bojāts ārējais iepakojums. Tāpat, nesolām šo preču atpakaļpieņemšanu.

 

 PIEGĀDES IZMAKSAS:

 

 1. Mēs varam Jums aizvest pasūtītās preces Rīgas pilsētas robežās par papildu samaksu EUR 3.99 (ar PVN), iepriekš vienojoties par piegādes vietu un laiku;
 2. Piegāde Pierīgas novados (Ādažos, Babītē, Baldonē, Carnikavā, Garkalnē, Ikšķilē, Inčukalnā, Krimuldā, Ķekavā, Mālpilī, Mārupē, Ogrē, Olainē, Rīgas apvedceļa apkaimē, Ropažos, Salaspilī, Saulkrastos, Siguldā, Stopiņu novadā [Ulbroka, Saurieši], Sējas novadā, Vangažos) un Jūrmalā Jums izmaksās EUR 5.49 (ar PVN) pēc iepriekšējas piegādes noteikumu saskaņošanas;
 3. Piegāde uz Latvijas lielākajām pilsētām maksā EUR 6.99 (ar PVN). Iepriekš saskaņojot, aizvedīsim Jūsu pasūtījumu uz Aizkraukli, Alūksni, Balviem, Bausku, Cēsīm, Daugavpili, Dobeli, Gulbeni, Jelgavu, Jēkabpili, Krāslavu, Kuldīgu, Liepāju, Limbažiem, Ludzu, Madonu, Preiļiem, Rēzekni, Saldu, Talsiem, Tukumu, Valku, Valmieru, Ventspili un novadu centriem, kuri ir "pa ceļam";
 4. Uz citiem Latvijas novadiem un apdzīvotām vietām piegāde maksā EUR 8.49 (ar PVN). Piegāde ir iespējama tikai veicot avansa maksājumu ar bankas pārskaitījumu.

 

 • Svarīgi!

 

 • Lūdzu, ņemiet vērā, ka piegāde ārpus Rīgas pilsētas robežām ir iespējama tikai veicot avansa maksājumu ar bankas pārskaitījumu!

 

 • Pasūtīto preču piegāde tiek nodrošināta līdz ēkas ārējām durvīm Jūsu pasūtījumā norādītajā adresē!

 

 • Pasūtījuma piegāde vietās, kur transporta līdzekļiem aizliegts apstāties, var izrādīties neiespējama, tādēļ lūdzam iepriekš saskaņot iespējamo piegādes vietu!

 

VEIKSMĪGUS PIRKUMUS !!!